Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Zimowe ferie już za nami. W tym roku dzieci i młodzież z terenu gminy Psary nie mogły narzekać na nudę. Hasłem przewodnim tegorocznych ferii była „Bezpieczna gmina Psary”. Specjalnie przygotowana oferta zajęć prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Psary we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Uczniowskim Klubem Sportowym "Gimnazjum", Stowarzyszeniem "Sportowa Gmina Psary" oraz LZS "Dąbie" była niezwykle bogata i ciekawa i każdy z uczestników mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

8 marca 2012 roku był szczególnym dniem dla wszystkich Pań z Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołów oraz organizacji społecznych, które wciąż aktywnie działają na terenie naszej gminy. Uroczysty Dzień Kobiet odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie. W czasie spotkania ciepłym słowom oraz życzeniom nie było końca. Wójt Gminy Psary-Tomasz Sadłoń złożył wszystkim zgromadzonym paniom serdeczne życzenia oraz podziękowania za aktywną działalność i zaangażowanie w podtrzymywanie rodzimej tradycji. Na dowód uznania każda z Pań otrzymała piękny kwiatek.

 

16 marca Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie gościł na swojej scenie uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Młodzi artyści, klasy skrzypiec Jacka Siemka, zgromadzonej publiczności zaprezentowali najpiękniejsze utwory z repertuaru muzyki klasycznej. Pablo Sarasate, Edouard Lalo czy Max Bruch to tylko niektórzy kompozytorzy, których utwory zabrzmiały w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie.

„Muzycznie i radośnie” pod takim hasłem odbyła się uroczystość  z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Sarnowie, 17 marca 2012.Przed licznie zgromadzoną publicznością swój program artystyczny zaprezentowała Grupa Teatralna „Robaczki”, która przedstawiła widowisko kabaretowe „Mąż i żona” oraz scenkę humorystyczną ”Rodzaje kobiet”, następnie widzowie mieli okazję posłuchać krótkiego koncertu piosenek w wykonaniu Zespołu „Zagłębianki”.

24 marca 2012 w Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Psarach odbyły się Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym.  W sobotnich zawodach w sumie wystartowało 59 zawodników. Uczestnicy turnieju rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych trzech zawodników organizator ufundował dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary.

Zimowy wypoczynek już za nami. W tegorocznej ofercie zajęć każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.  Gminny Ośrodek Kultury  przygotował bogatą propozycję spędzenia wolnego czasu dla wszystkich dzieci, które ferie spędzały w domu. Wśród oferowanych zajęć były: zajęcia plastyczne, teatralno-kabaretowe, wokalno-instrumentalne, zajęcia sportowe, taneczne oraz pokazy filmowe.

 

 

joomplu:46841 marca w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Mały OKR”. Był to pierwszy etap 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem na szczeblu regionalnym jest ROK w Katowicach, a głównym pomysłodawcą Towarzystwo Kultury Teatralnej. Z roku na rok, konkurs ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczniów, którzy chętnie biorą w nim udział.

 

joomplu:4722W piątkowe popołudnie 8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie wszystkie Panie wspólnie świętowały swoje święto Dzień Kobiet. Uroczysta biesiada dla pań z KGW, Zespołów Śpiewaczych oraz organizacji społecznych aktywnie działających na terenie gminy, rozpoczęła się od wystąpienia Wójta Gminy Psary – Tomasza Sadłonia, który wszystkim zebranym Paniom złożył serdeczne życzenia oraz podziękował za zaangażowanie w życie gminy.

 

joomplu:4773W niedzielę 24 marca w Gimnazjum w Psarach zawodnicy po raz trzeci mieli okazję powalczyć o Puchar Wójta gminy Psary w tenisie stołowym. Mistrzostwa z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. Wśród zawodników na sali można było spotkać tych, którzy biorą w nich udział od początku, jak również sporo nowych uczestników.

joomplu:475817 marca w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Psarach wystąpił Chór Parafialny Św. Cecylii z Rudy Śląskiej, który zaprezentował mieszkańcom gminy MISTERIUM WIELKOPOSTNE, na które składały się pieśni i chorały okresu postu przedwielkanocnego pod dyrekcją pani Beaty Rąba - Tomica zaśpiewał tradycyjne pieśni pasyjne i wielkopostne. Piękny i niezwykle emocjonalny występ wzruszył zebranych w kościele mieszkańców, którzy gromkimi brawami dziękowali artystom za ich występ. 

joomplu:476415 marca muzycznie obchodzono w Ośrodku Kultury w Sarnowie Święto Kobiet. Dla wszystkich Pań na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież uczestnicząca  w odbywających się w Sarnowie zajęciach. Pierwsza wystąpiła Dziecięca Sekcja Taneczna „Bąble” pod kierownictwem Moniki Polan - Zbączyniak. Mali tancerze zaprezentowali układy taneczne do trzech popularnych przebojów muzycznych. Następnie młodzieżowe zespoły instrumentalno-wokalne przygotowane przez Grzegorza Bochenka wprowadziły publiczność w świat największych polskich szlagierów muzyki rozrywkowej. 

joomplu:59247 marca 2014 roku był szczególnym dniem dla wszystkich Pań z Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów śpiewaczych oraz organizacji społecznych, które aktywnie działają i wspierają rodzimą kulturę w naszej gminie. Uroczysty Dzień Kobiet odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie. Na początku spotkania Wójt Gminy Psary- Tomasz Sadłoń złożył wszystkim zgromadzonym paniom serdeczne życzenia oraz podziękowania za działalność i zaangażowanie w podtrzymywanie tradycji oraz rozsławianie dobrego imienia gminy Psary poza jej granicami. W dowód uznania oraz podziękowania każda z pań uczestnicząca w spotkaniu otrzymała symboliczny kwiatek.

 

joomplu:5993Już po raz czwarty w gminie odbyły się Mistrzostwa Gminy Psary w tenisie stołowym o Puchar Wójt Gminy Psary. Niesłabnące zainteresowanie mieszkańców po raz kolejny dało o sobie znak, gdyż w tegorocznej edycji wzięło udział prawie 60 zawodników. W sportowe szranki stanęli zarówno panowie jak i panie, którzy rozgrywali mecze systemem każdy z każdym w 10 kategoriach wiekowych zależnie od wieku i płci. Dla najlepszych zawodników organizatorzy ufundowali atrakcyjne nagrody, a dla zdobywców pierwszych miejsc również pamiątkowe puchary.

Zgodnie ze zwyczajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet, w którym uczestniczyły przedstawicielki organizacji społecznych działających w nasze gminie. Tegoroczną uroczystość wzbogacili swoją obecnością m.in.: Posłowie na Sejm RP – Anna Nemś, Katarzyna Stachowicz, Jarosław Pięta oraz Waldemar Andzel, przedstawiciel Senatora RP Zbigniewa Meresa – Janusz Żakowski, Wójt Gminy Psary – Tomasz Sadłoń, Przewodniczący Rady Gminy Psary – Jacenty Kubica wraz z Radnymi, kierownictwo Urzędu Gminy w Psarach.

joomplu:744721 lutego w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbył się pełen ekspresji i góralskich rytmów koncert Kapeli „Ogórki”. Zgromadził on w murach Ośrodka Kultury bardzo liczną publiczność. Zespół zaprezentował swoje największe przeboje porywając  uczestników koncertu do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. Kapela Ogórkito folkowy zespół muzyczny, łączący tradycyjną muzykę góralską z elementami rocka, który działa na polskim rynku muzycznym od1977 roku. 

joomplu:7455W niedzielne popołudnie 28 lutego na stadionie sportowym w Psarach odbył się plenerowy ICE SHOW, czyli pokaz rzeźbienia w lodzie. Pomimo niesprzyjającej aury na płycie stadionu zgromadziło się wielu mieszkańców gminy, którzy z zaciekawieniem obserwowali, jak z wielkiej kwadratowej bryły lodu powstał lodowy eskimos. Po niespełna godzinnym pokazie najmłodsi obserwatorzy mogli sami sprawdzić się w roli „rzeźbiarzy” lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

joomplu:7465

8 marca, jak co roku w GOK w Gródkowie Panie z całej gminy świętowały Dzień Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły reprezentacje i przedstawicielki wszystkich gminnych organizacji społecznych działających w naszej gminie. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które Wójt Gminy Psary złożył wszystkim Paniom. Po wspólnym odśpiewaniu toastu, każda z Pań z rąk zaproszonych Panów otrzymała symbolicznego tulipana. Tegoroczne spotkanie wspaniałym ponad półtoragodzinnym recitalem uświetniła znakomita Adrianną Biedrzyńską. 

joomplu:7471W sobotni poranek miłośnicy gier planszowych mieli okazję spotkać się i rywalizować w Ośrodku Kultury w Gródkowie. Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z firmą MORIGAL z Jaworzna zorganizował, po raz pierwszy w naszej gminie, Rodzinny Festiwal Planszówek. Na uczestników spotkania czekało mnóstwo atrakcji, w tym bezpłatna wypożyczalnia gier oraz liczne konkursy planszowe z nagrodami. Głównym punktem programu był Turniej o Puchar Wójta Gminy Psary w grze Speed Cups dla najmłodszych uczestników. 

joomplu:7504Niezwykłą muzyczną ucztę przygotował dla mieszkańców Gminny Ośrodek Kultury. 13 marca w sali bankietowej OSP Dąbie odbył się koncert muzyki filmowej. Ponad 10 osobowa orkiestra Klassik Modern pod dyrekcją Romana Samostrokova zaprezentowała słuchaczom najpiękniejsze kompozycje i ścieżki dźwiękowe z najsłynniejszych filmów i seriali. 

joomplu:881524 marca w GOK w Gródkowie po raz drugi odbył się Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Psary. W tegorocznej edycji wystartowało ponad 30 zawodników i zawodniczek w dwóch kategoriach wiekowych dzieci oraz dorośli. Najmłodsi amatorzy tej królewskiej gry, turniej rozegrali tzw. systemem szwajcarskim, w którym każdy z 20 zawodników mógł się ze sobą zmierzyć. Po 7 partiach wyrównanej rywalizacji, sędziowie wyłonili zwycięzców: I miejsce zdobyła Kornelia Tryjańska, II miejsce Emilia Tryjańska, a III miejsce zajął Tomasz Kowalski. W kategorii dorosłych, zawodnicy rozgrywali partie systemem pucharowym, który wyłonił trzech najlepszych zawodników: I miejsce otrzymał Hubert Jabłoński, II miejsce Kamil Katolik, a III miejsce zajął Dariusz Jakubczyk.

joomplu:87941 marca w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Mały OKR”. W szranki rywalizacji stanęło 64 młodych recytatorów ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Jury w składzie Helena Warczok, Dyrektor GBP, Ewelina Trzcionka reprezentująca OPS i Magdalena Gdesz-Sobczak z GOK Gminy Psary, po burzliwych obradach zdecydowały przyznać I miejsce w kategorii I-III  klasa Oliwii Adamczyk ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu, I miejsce a kategorii IV-VI klasa Wiktorii Zbień ze SP im. S. Polakowskiego w Strzyżowicach. Wśród gimnazjalistów wygrała Joanna Kita.

joomplu:865012 marca w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbył się koncert piosenek gwiazdy polskiego bigbitu  Karin Stanek. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Łukasz Forest Piechota grający na  pianinie elektronicznym, Kosma Kalamarz,  na gitarze basowej i  Łukasz Kurek – perkusista oraz Agnieszka Wajs, która wcieliła się w postać Karin Stanek. 

joomplu:8676„Jak zapusty to zapusty…” Tradycyjnie, już po raz 26, GOK Gminy Psary, a dokładniej Ośrodek Kultury w Dąbiu zorganizował imprezę ostatkową dla mieszkańców naszej gminy. Jak zawsze na stołach królowały pączki, a na scenie zespoły artystyczne z naszej gminy wystawiały przezabawne widowiska kabaretowe. Gościnne wystąpili także ”Grodźczanie”. 

joomplu:871226 lutego w Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się pełen ekspresji i góralskich rytmów koncert Kapeli Góralskiej „Ogórki”. Zgromadził on w murach Ośrodka Kultury bardzo liczną publiczność. Zespół zaprezentował swoje największe przeboje porywając  uczestników koncertu do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. Kapela Ogórkito folkowy zespół muzyczny, łączący tradycyjną muzykę góralską z elementami rocka, który działa na polskim rynku muzycznym od1977 roku. Grupa wydała samodzielnie 11 płyt.

Tradycyjnie już, 8 marca, w GOK Gminy Psary w Gródkowie odbyła się uroczysta biesiada z okazji Dnia Kobiet.W tym szczególnym święcie udział wzięły żeńskie reprezentacje wszystkich organizacji społecznych z terenu naszej gminy, Radne Rady Gminy, kierownictwo i pracownice Urzędu Gminy Psary oraz jednostek organizacyjnych gminy, dyrektorzy szkół, sołtysi oraz wiele Pań, które angażują się w działalność społeczną i kulturalną naszej gminy. Zebranym w GOK Paniom moc serdeczności przekazał Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń goszczący na uroczystości z żoną, a Panowie Radni i Sołtysi obdarowali wszystkie obecne Panie kwiatami.

20 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyły się wiosenne wielkanocne warsztaty ceramiczne, na których dzieci wspólnie z rodzicami miały okazję wykonać piękne dekoracje świąteczne.

18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się I Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Psary, w którym brało 9 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Psary.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” oraz Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” w ramach projektu współpracy ogłaszają: KONKURS „Pomysł na produkt lokalny”.

8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się jak co roku uroczysty Gminny Dzień Kobiet. Impreza została zorganizowana dla żeńskich reprezentacji organizacji społecznych, działających na terenie gminy Psary.

Uprzejmie informujemy, że z powodu generalnego remontu sali w OK w Preczowie zajęcia, które odbywały się w tej placówce od marca zostały przeniesione do poszczególnych placówek GOK. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją.

28 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Dąbiu odbył się spektakl teatralny pt. "Rozbójnik Runcajs", w wykonaniu Teatru Duet z Krakowa.

foto 20190312 169075403910 marca w sali widowiskowej Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach odbył się pełen ekspresji i artystycznych wzruszeń koncert wybitnej polskiej piosenkarki, tancerki i aktorki musicalowej Ewy Kuklińskiej. Dwuczęściowy koncert składał się z utworów dedykowanych specjalnie dla pań z okazji Dnia Kobiet oraz dla panów z okazji Dnia Mężczyzny. Publiczność, która po brzegi wypełniła salę CUS, miała okazję usłyszeć największe przeboje z musicalu „Lata 20, lata 30”, autorskie aranżacje oraz popularne utwory światowych artystek takich jak: Marylin Monroe, Edith Piaf czy Jennifer Lopez. Ewa Kuklińska jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz L'Académie Internationale de la Danse i Schola Cantorum w Paryżu.

foto 20190312 18109034558 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się jak co roku uroczysty Gminny Dzień Kobiet. Impreza została zorganizowana dla żeńskich reprezentacji organizacji społecznych, działających na terenie gminy Psary. Wśród zgromadzonych gości na imprezie znaleźli się: wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń wraz z małżonką, zastępca wójta gminy Psary Marta Szymiec, sekretarz gminy Psary Mirella Barańska –Sorn, skarbnik gminy Psary Joanna Przybyłek, przewodniczący Rady Gminy Psary Jacenty Kubica wraz z radnymi, dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, sołtysi gminy Psary, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz organizacji społecznych, członkinie klubów seniora i grup lokalnych, działających na terenie gminy Psary.

foto 20190312 1201070830Koniec karnawału za nami. Jak co roku mieszkańcy gminy wspólnie świętowali zabawę ostatkową w ośrodku kultury w Dąbiu. W tym roku gminne zapusty upłynęły w iście rozrywkowych nastrojach pod hasłem „Śledzik na wesoło”. Na scenie w swoich autorskich skeczach kabaretowych zaprezentowały się zespoły śpiewacze oraz grupa „Senioritki” z brzekowickiego Klubu Seniora. Zespół „Srzyżowiczanie” w zabawny sposób sportretował mieszkańców gminy, zespól „Tęcza” udowodnił ze śmiech to zdrowie, „Górzanie” przybliżyły publiczności zapustowy misz masz, a zespól „Dabie” zabrał widzów w egzotyczną podróż do Emiratów Arabskich.

SkrzatyArtykuł 2W czasie ferii zimowych żadna z grup w naszej Akademii Piłkarskiej nie próżnowała, a najmłodsi z nich - drużyna Skrzatów stanęła przed wielkim wyzwaniem - rozegrania pierwszego meczu towarzyskiego w swej krótkiej dopiero karierze sportowej. Podczas jednego ze środowych treningów odbywających się na sali gimnastycznej przy Orliku w Psarach młodzi piłkarze gościli u siebie drużynę z Przeczyc. Oprócz naturalnego w tym przypadku „stresu debiutanta” dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż sporo spośród zawodników, którzy na co dzień trenują razem ze sobą, było nieobecnych na meczu z powodu wyjazdów na Ferie Zimowe.

Ferieapn foto retuszMnóstwo emocji i dobrej zabawy czekało na naszych piłkarzy w drugim tygodniu Ferii Zimowych. Codziennie oprócz treningu, który odbywał się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Psarach, czekał na nich pyszny obiad oraz wyjazd niespodzianka. Turnus rozpoczęli w prawdziwie walecznym stylu, gdzie podzieleni na 3 grupy, wyposażeni w laserową broń, stoczyli ze sobą 3 bitwy systemem „każdy z każdym”. W czasie, gdy dwie grupy rywalizowały ze sobą trzecia musiała wydostać się z laserowego labiryntu – pułapki.

FerieIMG 1197Po dwóch tygodniach wypoczynku, zabawy i błogiego lenistwa najmłodsi mieszkańcy naszej gminy wracają do szkolnych obowiązków. Jednak minione ferie z pewnością będą ciepło i miło wspominać. GOK przygotował bowiem niezwykle ciekawą ofertę zajęć, która w tym roku przyciągnęła wielu chętnych. Na najmłodszych czekały zajęcia plastyczno-manualne, które jak zawsze cieszyły się dużym powodzeniem.

bodo cafe 2 20200311 1561022967Cudowne przeniesienie w czasie do magicznych, kolorowych lat przedwojennych… tak można krótko podsumować koncert „Bodo Cafe” jaki 7 marca odbył się w sali widowiskowej Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach. Niezwykle barwne, radosne, rozśpiewane i roztańczone widowisko jakie było udziałem wszystkich przybyłych w ten dzień do CUS widzów, pozwoliło na swoistą teleportacje w czasie. Publiczność więc stała się świadkiem zabawnej historii roztargnionego Zygmusia który zjawia się w kawiarence ...dwanaście godzin przed umówioną randką…Z pomocą rezolutnego kelnera poznaje dwie piękne damy, wplątuje się w intrygę miłosną, podany zostaje terapii przez hipnozę, tańczy tango z mężczyzną, by w końcu zrozumieć, że nie warto igrać z uczuciami kobiet… Za to kelner i kontrabasista zdobywają serca pięknych Pań .

okr 2020 12 20200311 131894392228 lutego w CUS Strzyżowice odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Mały OKR”. W szranki rywalizacji stanęło ponad 60 uczniów gminnych placówek oświatowych. Po wysłuchaniu młodych recytatorów, jury w składzie Teresa Kosmala-Gąsior, Donata Łukasik i Magdalena Gdesz-Sobczak, postanowiło przyznać ex equo dwa I miejsca w kategorii klas 0-III Lenie Ziewacz , uczennicy Szkoły Podstawowej im. Stanisława Polakowskiego w Strzyżowicach i Zuzannie Zawalskiej ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu. W starszej kategorii wiekowej, czyli wśród uczniów klas IV-VI wygrał Artur Grabara uczeń Szkoły Podstawowej im. Emilii Gierczak w Grodkowie. Zwycięzcy wezmą udział w eliminacjach konkursu na szczeblu regionalnym, które odbędą się pod koniec marca w Teatrze „Korez” w Katowicach. GALERI ZDJĘĆ

dk 8 20200310 1596464182Dzień kobiet, to niewątpliwie okazja do wielkiego świętowania. W gminie Psary to szczególne święto już od lat gości w kalendarzu imprez. 6 marca do GOK w Gródkowie zjechały panie zrzeszone w lokalnych organizacjach społecznych i stowarzyszeniach z całej gminy Psary. Piątkowe popołudnie było znakomitą okazją do wspólnej zabawy oraz do podziękowania wszystkim kobietom za ich codzienną pracę, poświęcenie i dobre słowo. Tradycyjnie na początku spotkania uroczysty toast wzniósł Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, który na ręce wszystkich uczestniczących w spotkaniu pań złożył również serdeczne życzenia. Jak zawsze obecni tego dnia Panowie, wręczyli paniom symbolicznego tulipana.

158908210 2953219081590454 5840341438796301692 o 6 marca 2021 w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach odbyło się posiedzenie jury gminnych eliminacji konkursu recytatorskiego „Mały OKR” . 

1Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym, poświęconym Świętom  Wielkanocnym pt  WIELKANOCNE TRADYCJA. 

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN PONIŻEJ. Konkurs realizowany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Psary. 

Na zgłoszenia prac czekamy do 29 marca. Prace należy dostarczyć osobiście do GOK, ul. Zwycięstwa 2, tel 32/267-22-59, od pon-pt 8:00-15:00.

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

ZGODA RODO DO POBRANIA

REGULAMIN

Zrzut ekranu 2021 03 8 o 17.52.43Szanowne Panie,

pracownice Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary przygotowały

dla Was interpretacje swoich ulubionych wierszy i tekstów o kobietach.

Zapraszamy na wirtualne przedstawienie, w którym odnajdziecie różne oblicza kobiet -

wystarczy tylko kliknąć w grafikę poniżej.

Czarny i Biały Pisanie Klasa BiuletynZapraszamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby mieszkańców w zakresie oferty kutlrualnej GOK.

ANKIETA GOK GMINY PSARY

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!