joomplu:476415 marca muzycznie obchodzono w Ośrodku Kultury w Sarnowie Święto Kobiet. Dla wszystkich Pań na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież uczestnicząca  w odbywających się w Sarnowie zajęciach. Pierwsza wystąpiła Dziecięca Sekcja Taneczna „Bąble” pod kierownictwem Moniki Polan - Zbączyniak. Mali tancerze zaprezentowali układy taneczne do trzech popularnych przebojów muzycznych. Następnie młodzieżowe zespoły instrumentalno-wokalne przygotowane przez Grzegorza Bochenka wprowadziły publiczność w świat największych polskich szlagierów muzyki rozrywkowej.

Maluszki z Grupy Teatralnej „Dzieciaki-Misiaki”  prowadzonej przez Magdalenę Gdesz-Sobczak  zaprezentowały barwną inscenizację piosenek „Być kobietą, być kobietą…” oraz „Baby, ach te baby”. Na scenie wystąpił także Zespół „Zagłębianki” pod kierownictwem Janiny Okularczyk oraz uczennice ze Szkoły Podstawowej w Sarnowie w opracowanym przez siebie układzie tanecznym. Wszystkie występy podziwiali licznie zgromadzeni w Ośrodku Kultury w Sarnowie mieszkańcy naszej gminy.

Szczególnymi gośćmi uroczystości  byli  m.in. Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, Przewodniczący Rady Gminy Psary Jacenty Kubica, Radny Rady Gminy z sołectwa Sarnów Aleksander Jewak, Sołtys Sarnowa Mieczysław Sobczyk, Dyrektor GOK Gminy Psary Anna Nagły, Instruktor Zespołu „Zagłębianki” Janina Okularczyk, Sekretarz Koła Gminnego ZK RP i BWP Jozefa Skrzydlak. Do wszystkich Pań obecnych na uroczystości Wójt Gminy Psary
i Przewodniczący Rady Gminy Psary skierowali pełne ciepła i serdeczności życzenia, a symboliczny bukiet kwiatów włodarze gminy przekazali na ręce Janiny Okularczyk kierowniczki Zespołu „Zagłębianki”, osoby bardzo zaangażowanej w życie społeczne i kulturalne Sarnowa i całej gminy  Psary.

joomplu:4760joomplu:4764joomplu:4768joomplu:4767joomplu:4763