foto 20190312 18109034558 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się jak co roku uroczysty Gminny Dzień Kobiet. Impreza została zorganizowana dla żeńskich reprezentacji organizacji społecznych, działających na terenie gminy Psary. Wśród zgromadzonych gości na imprezie znaleźli się: wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń wraz z małżonką, zastępca wójta gminy Psary Marta Szymiec, sekretarz gminy Psary Mirella Barańska –Sorn, skarbnik gminy Psary Joanna Przybyłek, przewodniczący Rady Gminy Psary Jacenty Kubica wraz z radnymi, dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, sołtysi gminy Psary, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz organizacji społecznych, członkinie klubów seniora i grup lokalnych, działających na terenie gminy Psary.

Spotkanie rozpoczął wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń, który złożył wszystkim obecnym paniom serdeczne życzenia. Zgromadzeni goście przy lampce szampana hucznie odśpiewali tradycyjne „Sto lat” oraz piosenkę „Za zdrowie pań”, a każda z nich została obdarowana w dniu swojego święta symbolicznym tulipanem. Po części oficjalnej nastąpił najbardziej oczekiwany moment imprezy jakim był recital znanego i cenionego kabareciarza Krzysztofa Respondka. W trakcie ponad godzinnego występu artysta zabawiał zgromadzoną widownie zabawnymi skeczami, anegdotami oraz wspólnym śpiewaniem. Publiczność bawiła się doskonale czego najlepszym dowodem były wielokrotne bisy artysty. Na zakończenie organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników wspólną zabawę prowadzoną przez duet niezwykłych dżentelmenów Mirosława Krawczyka oraz Adama Adamczyka, którzy zachęcali zebranych gości do wspólnego śpiewania. Galeria zdjęć