foto 20190312 169075403910 marca w sali widowiskowej Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach odbył się pełen ekspresji i artystycznych wzruszeń koncert wybitnej polskiej piosenkarki, tancerki i aktorki musicalowej Ewy Kuklińskiej. Dwuczęściowy koncert składał się z utworów dedykowanych specjalnie dla pań z okazji Dnia Kobiet oraz dla panów z okazji Dnia Mężczyzny. Publiczność, która po brzegi wypełniła salę CUS, miała okazję usłyszeć największe przeboje z musicalu „Lata 20, lata 30”, autorskie aranżacje oraz popularne utwory światowych artystek takich jak: Marylin Monroe, Edith Piaf czy Jennifer Lopez. Ewa Kuklińska jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz L'Académie Internationale de la Danse i Schola Cantorum w Paryżu.

Jako tancerka pracowała w Teatrze Wielkim, a jako aktorka musicalowa w Teatrze Syrena w Warszawie. Debiutowała w Kabarecie Starszych Panów. Pracując, jako choreograf opracowała i przygotowała kilkadziesiąt prac dla teatru, filmu, telewizji i estrady. Szerokiej publiczności znana jest również , jako piosenkarka, która ma na swoim koncie kilka płyt oraz koncertów zarówno w Polsce i za granicą: w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Jej piosenki są znane i lubiane na całym świecie. GOK Gminy Psary zaprasza mieszkańców na kolejne wydarzenia m.in.: najmłodszych mieszkańców na spektakl teatralny „Piraci i skarb pustyni” - 22.03. o godz. 17:30 w GOK w Gródkowie, 30.03. o godz. 10:00 na Turniej szachowy w GOK w Gródkowie oraz Kabaret Młodych Panów - 9.04. o godz. 18:00 w CUS w Strzyżowicach. Więcej informacji na stronie www.gok.psary.pl oraz naszym facebooku. Galeria zdjęć