Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Serdecznie zapraszamy na wakacyjną przygodę w gminie Psary czyli do wzięcia udziału w półkolniach letnich!

Oferujemy dwa turnusy półkonii:

I turnus - 8 -12 lipca
II turnus - 5 - 9 sierpnia
miejsce: Ośrodek Kultury z bawialnią w Goląszy Górnej
Wiek: od 6 lat
Cena: 760 zł

Zapisy i więcej info:
Kreo Przestrzeń dla Edukacji
Tel. +48 508 288 150

Zapraszamy szkoły i przedszkola do zgłaszania grup do programu Akademii Filmowej w gminie Psary w roku szkolnym 2024/2025.

W nadchodzącym roku będziemy realizować kilkanaście cykli z zakresu edukacji filmowej: dla przedszkoli, klas I-III, klas IV-VI i klas VII-VIII.

Fundacja O wilku mowa i Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary zapraszają mieszkanki i mieszkańców gminy Psary na filmowe podsumowanie projektu Okiem kamery: zabierz mnie do domu.

Wydarzenie odbędzie się 10 maja o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach (ul. Belna 1, Strzyżowice).

XIX Świętojański Festiwal Pieśni i Przyśpiewek Zalotnych
Już 22 czerwca 2024 roku zapraszamy do udziału w XIX Świętojańskim Festiwalu Pieśni i Przyśpiewek Zalotnych w Preczowie!

II Gminny Konkurs poetycki z okazji Dnia Matki "Ona mi pierwsza pokazała księżyc" dla dzieci i młodzieży z gminy Psary.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary serdecznie zaprasza do udziału w III Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Muzyka lubi eko”, który odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach.

Przedstawiamy ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych:

Serdecznie zapraszamy na zajęcia zumby do Ośrodka Kultury w Gródkowie.

post2Akademia Filmowa - trwają zapisy!

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu od nas Henryki Nicpoń, długoletniej Prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Preczowie, współzałożycielki i wieloletniej kierowniczki zespołu "Od... Do...".

Z głębokim smutkiem otrzymaliśmy informację o śmierci Włodzimierza Kotuły, wieloletniego instruktora zespołu śpiewaczego "Strzyżowiczanki" oraz sołtysa Góry Siewierskiej.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko księgowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Gminie Psary ogłasza nabór na wolne stanowisko księgowego.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary ogłasza nabór na wolne stanowisko  Głównego Księgowego Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary w ramach Akcji Lato.

Zapraszamy Państwa serdecznie na przyrodniczo-geograficzny spacer po wale Góry Siewierskiej.

Zapraszamy rodziny z dziećmi na leśne kąpiele organizowane w naszej gminie przez Gminny Ośrodek Kultury, gminę Psary i Górnośląski Związek Metropolitalny w ramach Święta GZM.

Rozpoczynamy nabór grup szkolnych i przedszkolnych do Akademii Filmowej w gminie Psary w roku szkolnym 2023/2024!

Serdecznie zapraszamy na XVIII Festiwal Pieśni i Przyśpiewek Zalotnych, który odbędzie się 24.06.2023r. o godz. 15:00 na stadionie Klubu Sportowego Preczów.

Serdecznie zapraszamy na koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Będzinie, który odbędzie się 6 czerwca 2023r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Strzyzowicach. W programie wystąpią: laureaci konkursów ogólnopolskich, chór, orkiestra, szkolny big-band i zespoły instrumentalne.

Serdecznie zapraszamy na koncert "Miłość prawdziwa" w wykonaniu Marty Grzelak wraz z zespołem, który odbędzie się 26 maja 2023r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Sarnowie. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca o godz. 15:00 na stadionie LKS Iskra Psary. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na seans filmowy w ramach cyklu oldschool cinema, który odbędzie 2 czerwca 2023 o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1. Wstęp wolny!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w roku szkolnym 2023/2024 w “Akademii Filmowej w gminie Psary” na spotkanie informacyjne.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów uczęszczających do szkół podstawowych na terenie gminy Psary do udziału w konkursie:

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Kultury Ekologiucznej.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary serdecznie zaprasza na Kreatywne Warsztaty Plastyczne, które odbędą się 30.03.2023r. o godz. 16:00 w Ośrodku Kultury w Preczowie, ul. Dębowa 1.

Serdecznie zapraszamy na koncert:
Wspomnienie Mistrza: Piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, w wykonaniu Marcina Jajkiewicza z zespołem, który odbędzie się 19.05.2023 o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1.

8 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie, po trzyletniej przerwie, odbyło się tradycyjne spotkanie z okazji dnia kobiet, w którym wzięły udział reprezentantki organizacji społecznych z terenu gminy Psary.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Psary do wzięcia udziału w konkursie poetyckim "Ona mi pierwsza pokazała księżyc" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary.

21 lutego w ostatni dzień karnawału ponownie po 3 letniej przerwie obchodziliśmy gminne zapusty.

Pod koniec stycznia zakończyliśmy bezpłatne zajęcia dziennikarstwa prowadzone przez instruktorów GOK Gminy Psary w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Strzyżowicach.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!