Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

IMG 1891 CopyMinioną sobotę i poniedziałek spędziliśmy bardzo pracowicie. Wraz z zespołami: Strzyżowiczanie, Nasz Gródkow, OD...DO..., Zagłębianki, Dąbie i Tęczą odbyliśmy sesje zdjęciowe w plenerze, na potrzeby nowo powstającej strony internetowej, poświęconej naszym gminnym zespołom (www.zespolyspiewacze.pl). Strona będzie efektem realizacji naeszego projektu "Wyśpiewana Tradycja..."

 

Dlatego prezentujemy wam małą zapowiedź z przygotowań do naszego finalnego produktu. Był pełen profesjonalizm, ale także mnóstwo radości i dobrej zabawy. 

GALERIA ZDJĘĆ

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".
2020 NCK dofinans kulturawsieci rgb

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!