Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Projekt FILMOWE GMINNE OPOWIEŚCI realizowany w okresie od lipca do października 2020 roku to:

 

-WARSZTATY ON-LINE z zakresu tworzenia animacji dla uczestników w wieku od 10 do 14 lat - formularz rekrutacyjny dostępny tutaj: REKRUTACJA

 

-podstawą do stworzenia scenariusza filmowego będzie SPOTKANIE on-line z członkiniami wybranego Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Psary

 

-ANIMACJA będzie tworzona z Ewą Borysewicz - reżyserką filmów animowanych, absolwentką ASP w Katowicach i szkoły im. Krzysztofa Kieślowskiego, obecnie doktorantką w Łódzkiej Szkole Filmowej. Jej film “Do serca twego” brał udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowym Berlinale.

 

Więcej o artystce tutaj: https://culture.pl/pl/tworca/ewa-borysewicz

 

-na zakończenie projektu odbędzie się wielka PREMIERA, spotkanie z uczestnikami i naszymi gośćmi - członkiniami wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Psary oraz mieszkańcami, już nie możemy się doczekać !!!

 

O tym, jak będziemy to wszystko realizować będziecie mogli czytać w kolejnych informacjach na FB GOKu i tutaj w kolejnych artykułach.

 

Kontakt:

Agata Hofelmajer-Roś
32 267 22 59
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Honorata Grudzień
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020 

2020 NCK dofinans interwencje neg

 

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!