goknet - GOK Gminy Psary wita w sieci!

IMG 20220411 153633

Punkty IT dla mieszkańców - projekt “goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!”

W ramach realizacji projektu goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci! w 6 placówkach wchodzących w skład Gminnego Ośrodka Kultury: w Strzyżowicach, Preczowie, Dąbiu, Goląszy Górnej i Gródkowie powstały punkty IT dla mieszkanek i mieszkańców gminy Psary zrzeszonych w lokalnych organizacjach społecznych.

Punkty wyposażone są między innymi w:

-laptop

-aparat fotograficzny ze statywem

-tablet

-projektor

a w Ośrodku Kultury w Gródkowie dodatkowo na potrzeby punktu jest też dostępny rejestrator dźwięku.

Sprzęt jest fabrycznie nowy i uaktualniany na bieżąco. Pracowniczki ośrodków służą również pomocą w zakresie instrukcji obsługi sprzętu oraz aplikacji służących do obróbki materiałów graficznych.

Ze sprzętu mogą bezpłatnie korzystać osoby, które chcą wykorzystać sprzęt w celu realizacji materiałów foto lub wideo związanych z działalnością lokalnej organizacji, czy grupy działania na rzecz mieszkańców i mieszkanek. Sprzęt może być też używany na potrzeby stworzenia materiałów promocyjnych, czy rejestracji wydarzeń realizowanych przez stowarzyszenia.

Sprzęt można wypożyczać lub korzystać na miejscu.

Osoby prywatne, które nie działają na rzecz organizacji nie mogą korzystać z w/w sprzętu.

Godziny, w których można zgłosić się do ośrodka w celu wypożyczenia sprzętu:

GÓRA SIEWIERSKA

wtorek-piątek: 16:00-18:00

tel.: (32) 360-50-17,

STRZYŻOWICE

środa-czwartek: 10:00-18:00

tel: 603-241-157

PRECZÓW

poniedziałek-czwartek: 14:00-19:00

tel.: (32) 267 22 19

DĄBIE

poniedziałek, wtorek, czwartek: 14:00-19:00

tel.: (32) 263 17 12,

GOLĄSZA GÓRNA

poniedziałek, wtorek i czwartki w godzinach 15:00 - 18:00

tel.: 669-515-535

GRÓDKÓW

poniedziałek-czwartek: 8:00-17:00

tel: (0-32) 267 22 59

Rezerwację sprzętu można zgłaszać wcześniej.

W tym celu prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Po otrzymaniu go przez daną placówkę nasza pracowniczka skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rejestracji.