Ułatwienia dostępu

 • Skalowanie treści 100%
 • Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

goknet - GOK Gminy Psary wita w sieci!

goknet - GOK Gminy Psary wita w sieci!

kcdk grafika i logotypy 2 auto 1600x800Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary poszukuje firmy szkoleniowej lub osób szkolących mogących zrealizować poniższy pakiet szkoleń.

 Dla kogo: szkolenia przeznaczone będą dla kadry GOKu, który dzięki nim ma nabyć kompetencje umożliwiające prowadzenie działań online.

Lista szkoleń:

 1. Szkolenie z IT: podstawowa obsługa sprzętu komputerowego (tablet, komputer, aparat fotograficzny), podstawowa obsługa przeglądarki internetowej, obsługa konta pocztowego, korzystanie z dokumentów na wirtualnym dysku, obsługa komunikatorów internetowych pozwalających na prowadzenie zajęć on-line - obsługa pakietu Google.
 2. Szkolenie z tworzenia prezentacji multimedialnych na bazie bezpłatnych aplikacji mobilnych.
 3. Szkolenie z podstawowej edycji materiałów audio-wideo oraz obróbki i przygotowania fotografii do cyfrowych publikacji z wykorzystaniem bezpłatnych platform programów graficznych.
 4. Szkolenie z typów licencji prawnoautorskich wykorzystywanych na potrzeby tworzenia materiałów audio i wideo oraz zasad oznaczania i publikowania materiałów własnych powstających w ramach działań on-line.
 5. Szkolenie z korzystania z Otwartych Zasobów Edukacyjnych oraz aplikacji mobilnych używanych w edukacji do tworzenia zajęć tematycznych.
 6. Szkolenie z tworzenia streamingów wydarzeń artystycznych przy użyciu kilku urządzeń rejestrujących.
 7. Szkolenie z tworzenia podcastów.
 8. Szkolenie z dostosowywania i przygotowywania treści pod kątem dostępności.

Dodatkowo poszukujemy też możliwości realizacji 2 szkoleń specjalistycznych:

 1. Z podstawowej obsługi programu Adobe Premiere Pro - kurs w wersji online, dysponujemy licencją na oprogramowanie.
 2. Z Polskiego Języka Migowego dla początkujących - kurs w wersji online lub stacjonarnie.

 

Terminy prowadzenia szkoleń:

14 - 02 - 2022 do 31 - 03 - 2022

-w przedziale czasowym od 8:00 do 15:30

 

Wytyczne:

-szkolenie z pozycji 1-8 stacjonarne dla 10 osób 

(formia online jedynie jeśli będzie taki wymóg w zależności od obowiązujących obostrzeń);

-długość szkolenia 4 godziny zegarowe z przerwami;

-miejsce odbywania się szkoleń: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, województwo śląskie;

-każda_y z uczestniczek_uczestników musi otrzymać certyfikat potwierdzający odbycie danego szkolenia

 

Co zapewni zamawiający:

-salę z projektorem i dostępem do WiFi

-sprzęt IT, na którym będą prowadzone szkolenia

 

Nadsyłanie ofert:

-oferty przyjmowane są w trybie ciągłym do dnia 8-02-2022 do godziny 15:30 w postaci informacji przesłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja powinna zawierać:

nazwę podmiotu i kontakt, adres strony jeśli posiada, 3 przykłady zrealizowanych w 2021 roku szkoleń o podobnej tematyce, 1 referencję wraz z odniesieniem do źródła, imię i nazwisko osób/osoby zaplanowanych do realizacji danych szkoleń, proponowane zakresy tematyczne w obszarze szkoleń np. nazwy aplikacji, programów, sugerowaną cenę brutto za całość pakietu 1-8 lub 1-8 + 1-2 z dodatkowych szkoleń

 

-nie obowiązuje żaden formularz

-ostateczne ogłoszenie wybranej oferty będzie opublikowane 9-02-2022 na stronie gok.psary.pl . Aktualizacja! Ogłoszenie wyników naboru nastąpi 10.02.2022 r. Przepraszamy za zmianę.

-przed wysłaniem oferty prosimy firmy/osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnych warunków oferty w godzinach od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku z panią Agatą Hofelmajer-Roś lub Magdaleną Hak pod numerem telefonu: 32 267 22 59

 

Kontakt:

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary

Zwycięstwa 2

42-575 Gródków

32 267 22 59

gok.psary.pl

Wydatek dotyczy projektu grantowego pn.: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci! realizowanego zgodnie z umową nr 8892/21/A2/2021/KCDK w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym. 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” w ramach realizacji projektu systemowego pn. Konwersja cyfrowa domów kultury.  

 

ROZSTRZYGNIĘCIE

W wyniku przeprowadzonego postępowania dotyczącego rozstrzygnięcia naboru na prowadzenie szkoleń została wybrana firma Mega Centrum Rozwoju Ośrodek Edukacyjny, 41-933 Bytom, ul. Narutowicza 7a, NIP 6262013739.

Dziękujemy za przesłanie ofert.

 Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!