Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

10:00 - 14:00

Bliżej natury - plener malarski

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

prowadząca: Dagmara Rybak, magister sztuki, malarka 

https://www.facebook.com/DagArtRybak

 

przebieg zajęć: 

Malowanie pejzażu/widoku lub obiektów znajdujących się w Górze Siewierskiej.

Plener będzie formą aktywnego, twórczego wypoczynku na łonie natury, wspaniałą okazją do rozwoju artystycznego oraz integracji ze środowiskiem. 

Podczas pleneru, uczestnicy będą pracować wybranymi technikami malarskimi i rysunkowymi na świeżym powietrzu, w razie niepogody w pracowni w Ośrodku Kultury w Górze Siewierskiej.

Plener da możliwość wnikliwego przestudiowania pejzażu i wszystkich podstawowych zagadnień plastycznych z tym związanych, takich jak: kompozycja, kadrowanie, środki wyrazu , perspektywa, światłocień, walory artystyczne czy techniki malarskie. 

Prace z pleneru trafią na wystawę w Centrum Usług Społecznych.

 

miejsce rozpoczęcia: 

wieża widokowa w Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. Złota 1, Góra Siewierska. Później przejście do Ośrodka Kultury w Górze Siewierskiej.

 

czas trwania: 4 godziny

 

wiek: 15+

 

materiały plastyczne zapewnia organizator

 

zapisy: 

tel. 32 267 22 59, limit 15 osób

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!