Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Świąteczne kolędy i pastorałki rozbrzmiały w niedzielny wieczór 16 grudnia w Górze Siewierskiej. W tamtejszej remizie OSP odbył się świąteczny koncert „Bóg się rodzi” realizowany w ramach projektu „Muzyczna podróż po gminie Psary”. Specjalnie na zaproszenie Dyrektora GOK oraz Wójta Gminy Psary do Góry Siewierskiej zawitał Chór „Złota jesień” z Bochni, który zaprezentował zgromadzonej publiczności wiązankę najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd  zaśpiewanych po ukraińsku, czesku i niemiecku.

 

Radosny, świąteczny nastrój podtrzymały rodzime zespoły, które również wystąpiły tego wieczoru: Zespół „Górzanie" oraz Orkiestra Dęta z Góry Siewierskiej pod batutą pana Tomasza Nowaka. Wspólne kolędowanie udzieliło się licznie zgromadzonej publiczności, która każdego z wykonawców obdarzyła gromkim brawami. Na zakończenie obecni w czasie koncertu Wójt Gminy Psary – Tomasz Sadłoń oraz Przewodniczący Rady Gminy Psary – Jacenty Kubica złożyli zebranym serdeczne, życzenia świąteczno - noworoczno i zaprosili na przygotowany specjalnie na tę okazję słodki poczęstunek.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Instytucja Zarządzająca Programem Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

joomplu:4541joomplu:4544joomplu:4548joomplu:4550

PRZEJDŹ DO GALERII
 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!