Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:5481Wakacyjna przerwa w nauce dobiegła końca. Jak co roku dla wszystkich  dzieci, które tegoroczne wakacje spędziły w domu, GOK przygotował szeroką ofertę kulturalną. W poszczególnych filiach GOK odbywały się zajęcia plastyczne, teatralne, integracyjne, gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu.  Z pewnością każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Na zakończenie wakacji oraz podsumowanie prowadzonych zajęć GOK zorganizował wycieczkę do Warowni Rycerzy Pszczyńskich w Pszczynie.

Podczas wyjazdu uczestnicy wraz z animatorem zwiedzili zamkowe wnętrze Warowni, zapoznając się z dokładną historią polskich rycerzy  oraz ekwipunkiem prawdziwego rycerza. Każdy z uczestników mógł poczuć prawdziwą średniowieczną zbroję, przymierzając poszczególne jej elementy. Ponadto dzieciaki milo i wesoło spędziły czas na średniowiecznym torze przeszkód czy iście rycerskim placu zabaw.  

Tegoroczna akacja lato upłynęła w niezwykle miłej, sportowej atmosferze. Spośród bogatej oferty zajęć uczestnicy najchętniej wybierali zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. W ciągu dwumiesięcznej akcji w zajęciach wzięło udział ponad 50 dzieci.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wakacji w gminie.

joomplu:5488joomplu:5494joomplu:5510joomplu:5509joomplu:5483joomplu:5515joomplu:5516joomplu:5537joomplu:5507joomplu:5524joomplu:5484joomplu:5501

PRZEJDŹ DO GALERII

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!