Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 3 20190729 1482925261W poniedziałek 22 lipca w ośrodku kultury w Sarnowie ruszył pierwszy turnus tygodniowych półkolonii dla dzieci w wieku 6-8 lat. Pierwszy dzień upłynął wszystkim uczestnikom pod znakiem wzajemnych gier i zabaw integracyjno-zapoznawczych. We wtorek cała grupa pojechała z wizytą do chorzowskiego Zoo. Gdzie pod czujnym okiem przewodnika zwiedzała i słuchała ciekawych opowieści o mieszkańcach chorzowskiego ogrodu zoologicznego.

W trakcie zajęc dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, tworzyły włąsne przedstawienie, a także chętnie bawiły się na pobliskim placu zabawy i boisku szkolnym. W ciągu całego cyklu zajęc powstały m.in.: wspaniałe pacynki i kukiełki, oraz zostały zaprezentowane fragmenty scenek ze znanych bajek. Był to niewątpliwie twórczy tydzień, gdyż dzieci dały się ponieść swojej wyobraźni i stworzyły małe dzieła sztuki oraz wspaniala przyjazną atmosferę.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego turnusu GALERIA ZDJĘĆ

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!