IMG 20210127 183856 CopyW tym roku cała Polska pokazała, że pomimo pandemii i obostrzeń znów potrafimy się zjednoczyć i otworzyć serca dla potrzebujących. Tym samy czyniąc nowy rekord wielkoorkiestrowej zbiórki, który na tą chwilę osiągnął zawrotną kwotę ponad 127 mln złotych???, a przecież liczenie wciąż trwa.
W naszej gminie mieszkańcy znowu nie zawiedli i tak do:
? eSkarbonki w Zespole Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Psarach wpłacono kwotę ponad 5 987 zł
? a do eSkarbonki w Szkole Podstawowej w Dąbiu wpłacono 2800 zł
Nadal trwa liczenie z puszek w sztabie stacjonarnym, zatem końcowy wynik tegorocznej zbiórki w Gmina Psary podamy w najbliższych dniach :) BRAWO WY!!!??❤️
GOK Gminy Psary z okazji tegorocznego finału przygotował dwa projekty. Pierwszy z nich TEATR CIENIA to niezwykły projekt w wykonaniu pracowników GOK. Teatr przedstawiający historię opartą na starej, małopolskiej legendzie „O stópce królowej Jadwigi”. Historia o dobroduszności i dzieleniu się dobrem doskonale wpisuję się w idee działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To krótkie przedstawienie w wykonaniu pracowników GOK to doskonała propozycja dla młodych i starszych. https://youtu.be/ENdXTohHKAc
Drugi to muzyczny projekt będący specjalnie dedykowanym z okazji 29 finału WOŚP nagraniem muzycznym https://youtu.be/hsxp82kY-AA.
Udzial w nim wzięli młodzi wokaliści i instrumentaliści, którzy na co dzień szlifują swój muzyczny talent pod okiem Grzegorza Bochenka, instruktora w ośrodku kultury w Sarnowie.
W koncercie udział wzięli:
PAULINA NIEDBAŁA – WOKAL
JULIAN SIKORA – WOKAL
PAWEŁ GROCHALA – AKORDEON
WOJTEK ŻÓRKOWSKI – AKORDEON
BARTEK BIAŁAS – KEYBORD
KUBA BIZAN – KEYBORD
KUBA KANIOWSKI – KEYBORD
BARTEK BANASIK – KEYBORD.
IMG 20210127 183856 Copy
Grupa wokalno-instrumentalna z ośrodka kultury w Sarnowie
DSC 0548 Copy
Zespół instruktorów GOK Gminy Psary