Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Festiwal Pieśni Patriotycznej w gminie Psary

 

25 listopada w Ośrodku Kultury w Górze Siewierskiej zespoły śpiewacze z gminy Psary wystąpiły na Festiwalu Pieśni Patriotycznej, będącym zwieńczeniem obchodów patriotycznych w naszej gminie. Na scenie kolejno zaprezentowały się zespoły: OD... DO..., Dąbie, Zagłębianki, Górzanie, Strzyżowiczanie, Kapela Gródków oraz Tęcza. Podczas imprezy można było posłuchać repertuaru pieśni patriotycznych i współczesnych utworów wolnościowych w bardzo ciekawych i zaskakujących aranżacjach, co doceniła publiczność nagradzając występujących gromkimi brawami.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary nie zwalnia tempa w organizacji lokalnych wydarzeń muzycznych, bo już 16 grudnia zaprasza na koncert kolęd do Ośrodka Kultury w Strzyżowicach, na którym premierę będzie miał spektakl Gminnej Grupy Teatralnej "Kurtyna", a utwory świąteczne zaprezentują gminne zespoły oraz wokaliści.

 

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!