• Język angielski dla dorosłych  w OK w Sarnowie

    Język angielski dla dorosłych w OK w Sarnowie

  • Nabór do zespołu dziecięco-młodzieżowego 2018

    Nabór do zespołu dziecięco-młodzieżowego 2018

  • Spektakl teatralny

    Spektakl teatralny "Legenda o Smoku Wawelskim"

Patriotyczny koncert muzyki operetkowej w Dąbiu

3 listopada w sali bankietowej przy OSP w Dąbiu odbył się koncert muzyki operetkowej „Dla Ciebie, Polsko” w wykonaniu znakomitych artystów: Anny i Romualda Spychalskich oraz Dariusza Pietrzykowskiego.

 

Artyści gościli w naszej gminie już kolejny raz i bez zwątpienia zdobyli tutaj już sporą ilość fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ich kolejny koncert. Tym razem artyści wystąpili z repertuarem przygotowanym specjalnie na 100. rocznicę odzyskania niepodległości. W pierwszej części koncertu zaprezentowali szereg utworów patriotycznych, a w drugiej przenieśli widzów w epokę XX-lecia międzywojennego, śpiewając hity takich artystów jak Jan Kiepura, czy Eugeniusz Bodo. Koncert operetkowy zakończył się jak zawsze w naszej gminie dopiero po bisach o które prosiła zachwycona występami publiczność.

 

Galeria zdjęć

Boisko wielofunkcyjne w Górze Siewierskiej

Informacji udziela ZGK w Psarach tel: 32 360 16 70

Boisko wielofunkcyjne w Brzękowicach Górnych

Informacji udziela ZGK w Psarach

tel: 32 360 16 70

 

Boisko wielofunkcyjne w Malinowicach

Informacji udziela ZGK w Psarach tel: 32 360 16 70

dig-Systemy

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.gok.psary.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.