3 listopada w sali bankietowej przy OSP w Dąbiu odbył się koncert muzyki operetkowej „Dla Ciebie, Polsko” w wykonaniu znakomitych artystów: Anny i Romualda Spychalskich oraz Dariusza Pietrzykowskiego.

 

Artyści gościli w naszej gminie już kolejny raz i bez zwątpienia zdobyli tutaj już sporą ilość fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ich kolejny koncert. Tym razem artyści wystąpili z repertuarem przygotowanym specjalnie na 100. rocznicę odzyskania niepodległości. W pierwszej części koncertu zaprezentowali szereg utworów patriotycznych, a w drugiej przenieśli widzów w epokę XX-lecia międzywojennego, śpiewając hity takich artystów jak Jan Kiepura, czy Eugeniusz Bodo. Koncert operetkowy zakończył się jak zawsze w naszej gminie dopiero po bisach o które prosiła zachwycona występami publiczność.

 

Galeria zdjęć