post2Akademia Filmowa - trwają zapisy!

Szanowni Państwo,

przypominamy, że trwa nabór do naszej Akademii Filmowej w gminie Psary!

Ostateczny termin na zapisanie grup to 6 października 2023.

W tym roku mamy mnóstwo nowości w cyklach filmowych dostępnych dla widzów w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym.

Aktualny katalog znajduje się TUTAJ

Dzięki współpracy z Urzędem Gminy Psary zapewniamy dzieciom i młodzieży bezpłatne dojazdy do naszego pięknego kina w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach.

Oprócz seansów podczas każdej comiesięcznej wizyty gwarantujemy spotkanie z filmoznawczynią, a po filmie grono pedagogiczne otrzymuje bezpłatnie pakiet edukacyjny przygotowany przez ekspertów Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej.

Miejsca dla grup są limitowane, liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego zapraszamy do rejestracji przez formularz, który pokazuje aktualną dostępność cykli oraz zachęcamy do kontaktu.

Informacje o tytułach, cenach i warunkach uczestnictwa znajdują się na stronie:

Nie możemy się doczekać spotkania z Państwem i młodymi widzami!

W najbliższym czasie przyjadą też do Państwa placówek katalogi wraz z informacjami, prosimy dopytywać w sekretariatach.

Kontakt:

Agata Hofelmajer-Roś