Spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny, który odbędzie się 22 kwietnia 2018r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Sarnowie. Wstęp bezpłatny!

Majówka z zumbą

Serdecznie zapraszamy na Majówkę z zumbą, która odbędzie się 1 maja na boisku wielofunkcyjnym przy OSP Preczów, start o godz. 10:00....

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Majówka z zumbą

Informujemy, że od 1 marca b.r. zajęcia z akrobatyki artystycznej są przeniesione do Szkoły Podstawowej w Dąbiu, ul. Pocztowa 39 ze względu na remont sali gimnastycznej w SP Strzyżowice.

Sołeckie Mikołajki w Preczowie

1 grudnia o godz 17:30 w Ośrodku Kultury w Preczowie, odbyło się kolejne spotkanie z Mikołajem.

którego organizatorami byli : GOK , Sołtys Wojciech Kamecki i OSP Preczów. Wśród przybyłych gości byli : Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń z małżonką, Sołtys Preczowa Wojciech Kamecki z żoną, główny sponsor mikołajkowego spotkania Państwo Agnieszka i Leszek Piwowarczyk, Prezes KGW Henryka Nicpoń, członkowie OSP Preczów.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać utworów granych przez Natalię Kyrcz i Juliana Sikorę uczniów szkoły muzycznej w Będzinie, resztę wieczoru umilali gościom artyści ze Studia Teatralnego Yapa,. Następnie przybył św. Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami, na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek sponsorowany przez Wójta Gminy Psary Tomasza Sadłonia oraz Dyrektor GOK Annę Nagły.