Wieczór kolęd w Dąbiu i w Gródkowie

W weekend połączony ze Świętem Trzech Króli w Dąbiu i Gródkowie odbyły się dwa niezwykle nastrojowe koncerty kolęd i pastorałek.

Oferta zajęć Ferie Zimowe 2018

Serdecznie zapraszamy do zapozniania się z ofertą zajęć na ferie zimowe 2018 prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, Gminną Bibliotekę...

Wieczór kolęd w Dąbiu i w Gródkowie

Oferta zajęć Ferie Zimowe 2018

Zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci

Sołeckie Mikołajki w Preczowie

1 grudnia o godz 17:30 w Ośrodku Kultury w Preczowie, odbyło się kolejne spotkanie z Mikołajem.

którego organizatorami byli : GOK , Sołtys Wojciech Kamecki i OSP Preczów. Wśród przybyłych gości byli : Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń z małżonką, Sołtys Preczowa Wojciech Kamecki z żoną, główny sponsor mikołajkowego spotkania Państwo Agnieszka i Leszek Piwowarczyk, Prezes KGW Henryka Nicpoń, członkowie OSP Preczów.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać utworów granych przez Natalię Kyrcz i Juliana Sikorę uczniów szkoły muzycznej w Będzinie, resztę wieczoru umilali gościom artyści ze Studia Teatralnego Yapa,. Następnie przybył św. Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami, na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek sponsorowany przez Wójta Gminy Psary Tomasza Sadłonia oraz Dyrektor GOK Annę Nagły.