AKADEMIA FILMOWA - NOWYCH HORYZONTÓW EDUKACJI FILMOWEJ ORGANIZOWANA PRZEZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W GRÓDKOWIE TO – 7 SPOTKAŃ Z FILMEM W ROKU SZKOLNYM 2019/2020. Spotkania zaplanowane są w cyklach tematycznych z podziałem na grupy wiekowe.

 

Łowcy Czarownic

W ramach Akademii Filmowej w Psarach mamy 4 CYKLE TEMATYCZNE - po 1 dla każdej z grup wiekowych.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 9:00 według harmonogramu dla poszczególnych grup.

 

 ZAPISY - NABÓR GRUP:

Nabór do programu 2019/2020 potrwa do 4 października 2019.

Aby zapisać uczniów do programu należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: https://nhef.pl/program/miasta/strzyzowice-

Zainteresowane placówki prosimy o kontakt, gdyż istnieje możliwość osobistego spotkania się z koordynatorką Filmowej Akademii, która opowie o zajęciach, programie filmowym i zagadnieniach poruszanych w czasie spotkań. Dla nauczycieli mamy też przygotowane katalogi w wersji papierowej.

 DLA NAUCZYCIELI:

Spotkanie dla nauczycieli: zapraszamy też 10 września na godzinę 17:00 na bezpłatny premierowy pokaz filmowy do CUS w Strzyżowicach połączony z omówieniem programu.

 

WAŻNE TERMINY:

10 września - spotkanie dla nauczycieli o 17:00 w CUS
4 października - koniec zapisów
9 października - ostateczna data zakupu karnetów siedzibie GOK Psary

-ul. Zwycięstwa 2, 42-575 Strzyżowice, tel: 32 267 22 59

 MIEJSCE PROJEKCJI:

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach od października 2019 do kwietnia 2020 roku.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 9:00.

W zależności od wieku naszych widzów w każdym cyklu wskazujemy związki z podstawą programową, przygotowujemy prezentację multimedialną oraz prelekcję, a nauczycielom zapewniamy materiały dydaktyczne (scenariusze lekcji i analizy psychologiczne).

 KOSZTY:

8 pln – bilet dla uczestnika na pojedynczy seans
42 pln - karnet na cały cykl ( 7 spotkań w cenie ze zniżką 6 pln za pokaz)

INFORMACJE:

Informacji udziela koordynatorka:
Agata Hofelmajer-Roś
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
32 267 22 59