W mroźną niedzielę (5 lutego 2012) w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Psary w Gródkowie odbył się magiczny recital Mistrza Iluzji Łukasza Podymskiego.  Wieczór pełen magii i czarów okazał się wspaniałym pomysłem na spędzenie chłodnego zimowego popołudnia. Na widowni zasiedli nie tylko najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, ale również dorośli.

Mistrz zaskoczył wszystkich uczestników tajemniczymi sztuczkami i ciekawymi trikami. Latający stolik, tajemnicze oswobodzenie z łańcuchów, czy znikające karty to tylko niektóre z magicznych sztuczek, które mistrz zaprezentował swojej publiczności. Duża dawka humoru oraz możliwość współczarowania spotkała się z ciepłym przyjęciem i aprobatą wszystkich uczestników, którzy chętnie zgłaszali się na ochotników do kolejnych sztuczek. nie tylko wśród najmłodszych, ale również dorosłych widzów. „Takie spotkania są bardzo ciekawą formą spędzenie wolnego czasu dla całych rodzin. Do tej pory takich przedsięwzięć u nas nie było, dlatego mam nadzieję, że wejdą one w stały repertuar GOK-u” - powiedziała po zakończeniu jedna  z uczestniczek.
    Na zakończenie Dyrektor GOK Anna nagły zaprosiła wszystkie dzieci do skorzystania z ofert zajęć na ferie zimowe „Bezpieczna Gmina Psary”. Szczególnie gorąco Dyrektor GOK poleciła pokazy filmowe oraz uroczyste zakończenie ferii połączone z pokazem tanecznym uczniów Szkól podstawowych z gminy Psary oraz dyskoteką.

MK

joomplu:3465joomplu:3467joomplu:3481joomplu:3480