21 września zespół śpiewaczy „Dąbie” świętował jubileusz 30-lecia istnienia grupy.

Jubileusz otworzyła ceremonia uroczystego wręczenia listów gratulacyjnych przez wójta gminy Psary Tomasza Sadłonia dla wszystkich członków zespołu. Zespół podziękował na scenie również władzom samorządowym za udzielane mu przez lata wsparcie. Niezwykle miłym podarunkiem dla członków zespołu była wydana specjalnie na tę okazję płyta, zawierająca jego najlepsze utwory. Po części oficjalnej nadszedł czas na jubileuszowy koncert zespołu, któremu przysłuchiwali się wszyscy zgromadzeni goście. Wśród publiczności znaleźli się: wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń, radna Rady Gminy Psary Grażyna Polasiak, zastępca wójta gminy Psary Marta Szymiec, sekretarz Urzędu Gminy w Psarach Mirella Barańska – Sorn, sołtys Dąbia Tadeusz Kubik, delegacje Kół Gospodyń Wiejskich oraz zespołów śpiewaczych z terenu gminy Psary.

Galeria zdjęć