Zapraszamy na magiczny koncert zespolu GOSPEL BAND "DOTYK NIEBA".  Nietypowe aranżacje, barwne i emocjonujące widowisko z energiczną muzyką gospel. Bilety w sprzedaży w CUS, GOK i on-line już wkrótce!!!

Zapraszamy wszystkich miłosników "królewskiej gry" na coroczny TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY PSARY.  System rozgrywek: 6 rund, tempo 15 minut, system szwajcarski.Turniej rozgrywany w dwóch grupach: Grupa A -  młodzież od 17 lat i dorośli, Grupa B - dzieci i młodzieży do 16 roku życia. TURNIEJ TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW GMINY. SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN NA STRONIE www.gok.psary.pl

Zapisy telefonicznie pod nr 32/267-22-59 lub osobiście w dniu turnieju.

Przedstawienie oparte na znanej polskiej legendzie, o królu Popielu który rządził Polanami. Nie troszczył się on o swój lud, za to dbał o to, by jemu i jego żonie Hilderyce niczego nie brakowało. Czy pyszałkowatego króla spotka zasłużona kara...przekonajcie się sami!

lutyEDUKACJA ŻYWA - najbliższe zajęcia odbędą się

29 lutego o godzinie 10:00.

Informację o tym, gdzie się spotykamy wyśle bezpośrednio do uczestników zajęć Pan Marek, prowadzący zajęcia, 27 lutego w godzinach popołudniowych.Hop!

Kochane mamy i przedszkolaki. Zapraszamy na nowe zajęcia MATEMATYKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, to zajęcia dedykowane przedszkolakom w wieku 3- 6 lat. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, gier i łamigłówek matematycznych na pewno sprawią, że wasze maluchy polubią matematykę.Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki godz. 16:30-17:30 w ośrodku kultury w Goląszy-Brzękowicach (remiza OSP). Zapisy trwają do końca lutego. Jeżeli uzbiera się grupa, to RUSZAMY JUŻ W MARCU!!! Koszt zajęć 20 zł/mc. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel: tel.: (32) 267 21 01.Zapraszamy!!!

Wszechstronność to w dzisiejszych czasach bardzo pożądana cecha! Kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego to gwarancja życiowych sukcesów. Dlatego nie zastanawiajcie się i już dzisiaj dołączcie do KÓŁKA SZACHOWEGO!

Bodo Café” to barwne i rozśpiewane widowisko, które zabiera publiczność do epoki piosenek z duszą i charakterem. Łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych poprzedniego stulecia oraz porywającą muzykę na żywo z pełną wdzięku, komediową historyjką miłosną.