kidsolderyogaZajęcia psychoruchowe z elementami hatha jogi, których celem jest poprawa ogólnej sprawności psychofizycznej poprzez ruch i zabawę. Proponowane ćwiczenia poprawiają nie tylko postawę ciała, koordynację wzrokowo-ruchową, ale również poczucie ciała w przestrzeni i wydolność oddechową. Rozwijają także kreatywność u dzieci, zachęcając do twórczego myślenia i działania. Zajęcia z wykorzystaniem różnych pomocy do jogi: klocki, pianki, piłki, koła a także ciekawych gier. Ćwiczenia jogi harmonijnie rozwija ciało, a powtarzanie asan dobrze wpływa na pamięć i pomaga wcześnie skorygować wady postawy. Praktyka jogi wpływa pozytywnie na napięcia psychiczne i stres u dzieci, pomaga zmniejszyć nadpobudliwość i poprawia koncentrację. Ćwiczenia końcowe z wykorzystaniem instrumentów muzycznych takich jak dzwonki wietrzne i misy tybetańskie wyciszają i relaksują. Zapisy pod numerem telefonu 32/267-22-59. Odpłatność za zajęcia uzależniona jest od ilości chętnych i zostanie podana wraz z terminem zajęć.  ZAPRASZAMY!!!

seniorZajęcia ruchowe dedykowane dla osób 60+, nastawione na poprawę ruchomości osób strszych i utrzymanie ich w dobrej kondycji fizycznej. Przedewszystkim wzmacniające stabilizatory kręgosłupa i zwiększające ruchomość stawów. Zajęcia z elementami jogi i z wykorzystaniem pomocy do ćwiczeń takich jak paski, pianki, klocki, a także nietypowych instrumentów muzycznych do końcowej relaksacji tj.: dzwonki wietrzne i misy tybetańskie.

Zajęcia raz w tygodniu w godzinach dopołudniowych 60 min.

Zapisy pod numerem telefonu 32/267-22-59. Odpłatność za zajęcia uzależniona jest od ilości chętnych i zostanie podana wraz z terminem zajęć.  ZAPRASZAMY!!!

nuty gitaraSzanowni Państwo, w związku  z licznymi zapytaniami na temat kontynuacji nauki gry na gitarze, informujemy, że uległa zmianie forma organizacji zajęć. Zajęcia będą prowadzone w ośrodkach kultury w Gródkowie (ul. Zwycięstwa 2) oraz Dąbiu (ul. Pocztowa 34a) wg indywidualnych ustaleń. Na zajęcia należy umawiać się indywidualnie z instruktorem p. Jakubem Kudełką, telefonicznie: 504-517-421. W związku  z powyższym nastąpiła również zmiana systemu płatności - zajęcia płatne bezpośrednio u instruktora.

GOK nie przyjmuje zapisów ani płatności za zajęcia nauki gry na gitarze!

26 10 dawid biwo header


 

 

 

 

 

 

 

 

BILETY DO NABYCIA W KASACH GOK, CUS oraz ON-LINE!

operetka kremer header do internetu

 

 

 

 

 

 

 

 

BILETY DO NABYCIA W KASACH GOK, CUS oraz ON-LINE!

27 09 nowaki header 1200 625


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUS Strzyżowice oraz na www.gok.psary.pl w zakładce KUP BILET!

Zapraszamy!

kurtyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety do nabycia w kasach GOK w Gródkowie, CUS Strzyżowice oraz na stronie www.gok.psary.pl w zakładce KUP BILET!