Szanowni Państwo KONCERT GOSPEL (28/03) został ODWOŁANY!!! O nowych terminach wydarzeń poinformujemy w czasie późniejszym!!!

Szanowni Państwo najbliższe imprezy organizowane prze GOK tj.: TURNIEJ SZACHOWY (14/03) oraz KONCERT GOSPEL (28/03) zostały ODWOŁANE!!!
O nowych terminach wydarzeń poinformujemy w czasie późniejszym!!!

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zostają odwołane wszystkie imprezy oraz wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK do odwołania. W związku z tym najbliższe imprezy typu: seanse akademii filmowej, turniej szachowy, spektakl dla dzieci oraz koncert gospel i zespołu Słoneczni nie odbędą się.

Kochane mamy i przedszkolaki. Zapraszamy na nowe zajęcia MATEMATYKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, to zajęcia dedykowane przedszkolakom w wieku 3- 6 lat. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, gier i łamigłówek matematycznych na pewno sprawią, że wasze maluchy polubią matematykę.Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki godz. 16:30-17:30 w ośrodku kultury w Goląszy-Brzękowicach (remiza OSP). Zapisy trwają do końca lutego. Jeżeli uzbiera się grupa, to RUSZAMY JUŻ W MARCU!!! Koszt zajęć 20 zł/mc. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel: tel.: (32) 267 21 01.Zapraszamy!!!

Wszechstronność to w dzisiejszych czasach bardzo pożądana cecha! Kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego to gwarancja życiowych sukcesów. Dlatego nie zastanawiajcie się i już dzisiaj dołączcie do KÓŁKA SZACHOWEGO!

Bodo Café” to barwne i rozśpiewane widowisko, które zabiera publiczność do epoki piosenek z duszą i charakterem. Łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych poprzedniego stulecia oraz porywającą muzykę na żywo z pełną wdzięku, komediową historyjką miłosną.