Lider śląskiej listy szlagierów Paweł Gołecki w Gródkowie

28 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się koncert Pawła Gołeckiego- lidera śląskiej listy szlagierów.

Wydarzenie było jednym z najbardziej wyczekiwanych imprez kulturalnych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary w tym roku. Sala bankietowa w Gródkowie wypełniła się w dniu koncertu po brzegi fanami piosenkarza. Artysta wystąpił na scenie wspólnie z klawiszowcem oraz skrzypkiem, którego solowe popisy rozgrzały publiczność do czerwoności. Muzycy zaprezentowali największe hity w góralskich rytmach z ostatnich płyt. Po koncercie nastąpił miły moment dla fanów, którzy mieli okazję porozmawiać z Pawłem Gołeckim, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie oraz poprosić o autograf.