Spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny, który odbędzie się 22 kwietnia 2018r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Sarnowie. Wstęp bezpłatny!

Majówka z zumbą

Serdecznie zapraszamy na Majówkę z zumbą, która odbędzie się 1 maja na boisku wielofunkcyjnym przy OSP Preczów, start o godz. 10:00....

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Majówka z zumbą

Informujemy, że od 1 marca b.r. zajęcia z akrobatyki artystycznej są przeniesione do Szkoły Podstawowej w Dąbiu, ul. Pocztowa 39 ze względu na remont sali gimnastycznej w SP Strzyżowice.

Wiosenne wielkanocne warsztaty ceramiczne

20 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyły się wiosenne wielkanocne warsztaty ceramiczne, na których dzieci wspólnie z rodzicami miały okazję wykonać piękne dekoracje świąteczne.

Warsztaty poprowadziła Maja Trzcionka wieloletni instruktor zajęć ceramicznych. Podczas nich dzieci wspólnie z rodzicami lepiły jaja wielkanocne oraz zwierzątka. Po uformowaniu i wykonaniu ozdobnych żłobień w ceramice, powstałe tego dnia dzieła zostały pomalowane. Warsztaty były też doskonałą okazją do wzmocnienia więzi rodzica z dzieckiem poprzez wspólne działania artystyczne.

Uczestnicy warsztatów byli z nich bardzo zadowoleni. Wszystkim zainteresowanym zajęciami ceramicznymi przypominamy, że zajęcia dla dzieci odbywają się w każdy wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie. Miesięczny koszt udziału w zajęciach wynosi 50 zł.