Gminne Mikołajki w Dąbiu 2018

7 grudnia na sali bankietowej OSP Dąbie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy hucznie świętowali gminne Mikołajki. Jak co roku na licznie zgromadzonych...

Język angielski dla dorosłych w OK w Sarnowie

Nabór do zespołu dziecięco-młodzieżowego 2018

Gminne Mikołajki w Dąbiu 2018

Wiosenne wielkanocne warsztaty ceramiczne

20 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyły się wiosenne wielkanocne warsztaty ceramiczne, na których dzieci wspólnie z rodzicami miały okazję wykonać piękne dekoracje świąteczne.

Warsztaty poprowadziła Maja Trzcionka wieloletni instruktor zajęć ceramicznych. Podczas nich dzieci wspólnie z rodzicami lepiły jaja wielkanocne oraz zwierzątka. Po uformowaniu i wykonaniu ozdobnych żłobień w ceramice, powstałe tego dnia dzieła zostały pomalowane. Warsztaty były też doskonałą okazją do wzmocnienia więzi rodzica z dzieckiem poprzez wspólne działania artystyczne.

Uczestnicy warsztatów byli z nich bardzo zadowoleni. Wszystkim zainteresowanym zajęciami ceramicznymi przypominamy, że zajęcia dla dzieci odbywają się w każdy wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie. Miesięczny koszt udziału w zajęciach wynosi 50 zł.