Spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny, który odbędzie się 22 kwietnia 2018r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Sarnowie. Wstęp bezpłatny!

Majówka z zumbą

Serdecznie zapraszamy na Majówkę z zumbą, która odbędzie się 1 maja na boisku wielofunkcyjnym przy OSP Preczów, start o godz. 10:00....

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Majówka z zumbą

Informujemy, że od 1 marca b.r. zajęcia z akrobatyki artystycznej są przeniesione do Szkoły Podstawowej w Dąbiu, ul. Pocztowa 39 ze względu na remont sali gimnastycznej w SP Strzyżowice.

Wieczór kolęd w Dąbiu i w Gródkowie

W weekend połączony ze Świętem Trzech Króli w Dąbiu i Gródkowie odbyły się dwa niezwykle nastrojowe koncerty kolęd i pastorałek.

Pierwszy wieczór kolęd i pastorałek odbył się 6 stycznia w sali bankietowej OSP w Dąbiu. Spotkanie rozpoczął pokaz multimedialny prezentujący przybycie Trzech Króli do Jezusa Chrystusa, po czym na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu z przedstawieniem pt. "Opowieść wigilijna". Po części teatralnej wszystkich przybyłych gości przywitał wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń. Następnie odbyła się część muzyczna, a na scenie kolejno z najpiękniejszymi polskimi i zagranicznymi kolędami i pastorałkami wystąpiły następujące zespoły: "Zagłębianki, "Brzękowianie", "Strzyżowiczanie", "Od Do", "Tęcza", "Dąbie", Nasz Gródków, kapela Gródków oraz solista Jacek Gwóźdź.

7 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbył się świąteczny koncert zespołu Dzień Dobry, który został zorganizowany przez Parafię Świętego Piotra i Pawła w Psarach oraz Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary. Wszystkich zebranych przywitał proboszcz psarskiej parafii Jan Piekarski oraz Bogdan Brzózka. Po czym w magiczny  nastrój świąt zgromadzonych gości wprowadziły niebanalne aranżacje najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Koncert był także doskonałą okazją do integracji społeczności psarskiej parafii.

GALERIA WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK DĄBIE

GALERIA KONCERT ZESPOŁU "DZIEŃ DOBRY"