Wieczór kolęd w Dąbiu i w Gródkowie

W weekend połączony ze Świętem Trzech Króli w Dąbiu i Gródkowie odbyły się dwa niezwykle nastrojowe koncerty kolęd i pastorałek.

Oferta zajęć Ferie Zimowe 2018

Serdecznie zapraszamy do zapozniania się z ofertą zajęć na ferie zimowe 2018 prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, Gminną Bibliotekę...

Wieczór kolęd w Dąbiu i w Gródkowie

Oferta zajęć Ferie Zimowe 2018

Zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci

Barbórka 2017 - podsumowanie

4 grudnia 2017r. w GOK w Gródkowie odbyła się traycyjna Barbórka, na którą przybyli górnicy z naszej gminy i gmin ościennych.

Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji górników odprawiona w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Psarach.

Po mszy nastąpił przejazd autokarów na wspólne biesiadowanie gwarków do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie, które trwało aż do godzin popołudniowych. Górnicy bawili się przy oprawie muzycznej orkiestry dętej pod batutą Ireneusza Sobieraja oraz Mirosława Krawczyka.

Górnicy gorąco podziękowali organizatorom Jacentemu Kubicy, Januszowi Trzcionce, Darkowi Katolikowi, Wojtkowi Boreckiemu, Leszkowi Skrzypcowi oraz Waldemarowi Łągowikowi za kontynuację tej pięknej tradycji górniczej oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury za przygotowanie uroczystości.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wójt Gminy Psary - Tomasz Sadłoń, Dyrektor GOK - Anna Nagły, Ksiądz Jan Piekarski, Bolesław Ciepiela oraz Marian Flak.