Spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Serdecznie zapraszamy na koncert patriotyczny, który odbędzie się 22 kwietnia 2018r. o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury w Sarnowie. Wstęp bezpłatny!

Majówka z zumbą

Serdecznie zapraszamy na Majówkę z zumbą, która odbędzie się 1 maja na boisku wielofunkcyjnym przy OSP Preczów, start o godz. 10:00....

Spektakl teatralny "Pszczółka Kaja i przyjaciele"

Koncert patriotyczny

Majówka z zumbą

Informujemy, że od 1 marca b.r. zajęcia z akrobatyki artystycznej są przeniesione do Szkoły Podstawowej w Dąbiu, ul. Pocztowa 39 ze względu na remont sali gimnastycznej w SP Strzyżowice.

Barbórka 2017 - podsumowanie

4 grudnia 2017r. w GOK w Gródkowie odbyła się traycyjna Barbórka, na którą przybyli górnicy z naszej gminy i gmin ościennych.

Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji górników odprawiona w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Psarach.

Po mszy nastąpił przejazd autokarów na wspólne biesiadowanie gwarków do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie, które trwało aż do godzin popołudniowych. Górnicy bawili się przy oprawie muzycznej orkiestry dętej pod batutą Ireneusza Sobieraja oraz Mirosława Krawczyka.

Górnicy gorąco podziękowali organizatorom Jacentemu Kubicy, Januszowi Trzcionce, Darkowi Katolikowi, Wojtkowi Boreckiemu, Leszkowi Skrzypcowi oraz Waldemarowi Łągowikowi za kontynuację tej pięknej tradycji górniczej oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury za przygotowanie uroczystości.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wójt Gminy Psary - Tomasz Sadłoń, Dyrektor GOK - Anna Nagły, Ksiądz Jan Piekarski, Bolesław Ciepiela oraz Marian Flak.